Tropik Evcil Hayvan Dünyası ve Hayvan Ürünleri Tic. Ltd. Şti


Ülkemizdeki evcil hayvancılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle 2010 yılında kurulan firmamızın temelleri 1954 yılında Türkiye’nin ilk evcil hayvan mağazacılığını başlatan firma olan Teknik Akvaryum’dan gelmekte olup, yılların deneyimini günümüzün şartlarıyla birleştirmiştir.

Şu an itibarı ile 80 personel, 21 mağaza, online ticaret sitesi ve pazar yerleri iştirakleri ile yönetimin yapıldığı 2400 m2’lik Türkiye’nin ilk ve tek pet marketi ile sektörümüzün en büyük perakende firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri ve bayilerimize sunmakta olduğumuz tüm ürünler, bizzat firmamızın denemelerinden geçirilerek, müşteri memnuniyeti, kârlılık ve stok dönüş hızları göz önünde bulundurularak ürün yelpazemize eklenmektedir. Sektörümüzün kalıcı gelişiminin ancak tüm birimlerinin birlikte gelişmesine olan inancımız doğrultusunda, tedarik, satış ve kullanım süreçlerinin hepsinde memnuniyet sağlayabilecek ürünler seçmeye özen göstermekte olan firmamız, kazan-kazan prensibini şiar edinmiştir.

Türkiye’nin ilk ve tek pet marketi ile sektörümüzün en büyük perakende firması olmaktan gurur duyuyoruz.
14000

Ürün Çeşidi

21

Mağaza

80

Personel